Gdzie gramy

TEREN PGR KAMIENIEC k/TARNOWSKICH GÓR

Do państwa dyspozycji oddajemy zabezpieczone pole wraz z osiatkowanym bezpiecznym terenem rekreacyjnym na którym znajduje się doskonałe miejsce do zoorganizowania ogniska. Pole walki to trzy budynki, fundament po rozpoczętej dawnej budowie idealne miejsce do zasadzenia sie na przeciwnika.Oraz różnego rodzaju przeszkody z opon, drewna, murki, wały ziemne.

Zaraz przy fundamencie znajduje się niewielki lasek, można schronić sie w cieniu, toczyć walkę między drzewami, ukryć się za wałami. Idąc dalej trafiamy na:

Pierwszy budynkek- to obiekt w którym znaleźć można kabine z traktora(oszklona):) idealny punkt obserwacyjny mogą do ciebie strzelać Ty wciąż pozostajesz nietrafiony:) poza tym ciemne zakamarki i różnego rodzaju przeszkody sprawiają że to miejsce idealnie pasuje na "twierdze" datkowo wokół okopy, przeszkody z opon, przeszkody z drewna, ścianki drewniane, wychodząc z budynku który posiada dwa wyjścia możemy wyjśc na dziedziniec na którym znajdują się przeszkody z opon i możemy udać się do kolejnych budynków lub walczyć na otwartym terenie, inne budynki wyglądają podobnie, murki, zakamarki, to wszystko sprzyja niezwykłej, ciekawej i emocjonującej grze!

Cały teren pokrywa krótka elegancka trawka która sprzyja bieganiu nie musicie sie martwić że zaplączecie się w wysoką trawe, oczywiście teren posiada również wysoką trawę oraz zarośla, także każdy gracz znajdzie tutaj cos dla siebie.

kontakt: 695 430 788 (Krzysiek)

Po zaciętej walce, boju, możliwość zorganizowania grilla/ogniska w specjalnie przygotowanym do tego miejscu.

Tagi Paintball Tarnowskie Góry, Gliwice, Kamieniec, Zbrosławice, Pyskowice, Wieszowa, Bytom, Zabrze, Ruda Śląska, Slaska, slask, śląsk


Hala Paintballowa Żory

Jedyna na Śląsku całoroczna i oświetlona hala paintballowa! (gramy o każdej porze dnia i nocy!) sala kinowa z dużą ilością przeszkód - w tym ciekawe wejścia na hale z dwóch stron + scena z przeszkodami oraz wejścia boczne kilka mniejszych sal kilkadziesiąt pokoi kilka długich korytarzy ponad 40 przeszkód duża strefa bezpieczna, składająca się z 3 pokoji, można pomieścić nawet 50 osób część okien jest zasłonięta co daje ciekawy efekt i tajemniczą atmosferę klimat miejsc opuszczonych 2 miejsca startowe oddalone od siebie o około 150m

kontakt: 695 430 788 (Krzysiek)

duży parking, bezposrednio pod halą, który może pomieścić nawet 50 samochów. Troszkę dalej ogromny parking na kilkaset miejsc parkingowych. budynek calkowicie bezpieczny - brak dziur w podłodze, brak dziur w ścianach, gruz nie spadnie na głowę, nie ma kafelek na podłodze i nie kapie na głowę.

Kontakt
  • Tel. 695-430-788 (Krzysiek)
  • Facebook: PaintballZabrze
  • Mail: krzysiekkrzy@o2.pl