02 / 03

Instytut Neuromedica to miejsce wyjątkowe. Wieloletnie doświadczenie, rzetelna wiedza oraz innowacyjne technologie - to wszystko w jednym miejscu.

MACZEK: Od 2002 roku pomagamy naszym Pacjentom w zakresie neurologii (w tym neurologii dziecięcej), psychologii oraz logopedii. Prowadzimy badania z wykorzystaniem elektroencefalografu (EEG), a także terapię biofeedback, w tym neurofeedback.

  Najlepsi specjaliści, wykwalifikowana kadra, innowacyjne technologie. Instytut Neuromedica to miejsce na miarę XXI wieku.

  Wzajemne, pełne szacunku oraz zrozumienia relacje, pozwalają zbudować przyjazną i rodzinną atmosferę w Instytucie. Stawiamy na pełne zadowolenie z oferowanych usług. Nie uznajemy półśrodków.

   Kilkanaście lat doświadczenia! Działamy od 2002 roku, łącząc wiedzę z zakresu neurologii, psychologii, logopedii oraz biofeedbacku.

   Od samego początku funkcjonowania Instytutu Neuromedica, naszym celem jest wsparcie w rozwoju zarówno dzieci, jak i dorosłych.

    Zdjęcie - Idea Slider
    02 / 03

    Codzienna praca Instytutu Neuromedica łączy ze sobą elementy kliniczne i neurofizjologiczne.

    Istotne jest dla nas przede wszystkim dobro Pacjenta, do którego zawsze podchodzimy indywidualnie. Uważnie wsłuchujemy się w potrzeby, istniejące problemy oraz oczekiwania, dobierając najbardziej efektywne w danym przypadku narzędzia czy najefektywniejsze terapie.

     Zdjęcie - Idea Slider
     02 / 03

     Codzienna praca Instytutu Neuromedica łączy ze sobą elementy kliniczne i neurofizjologiczne.

     Korzystając z naszych usług masz pewność, że jesteś pod opieką najlepszych na rynku specjalistów. Zdobywamy cenne doświadczenie, uczestniczymy zarówno w krajowych, jak i międzynarodowych sympozjach, szkoleniach oraz konferencjach. Jesteśmy na bieżąco. Dla Ciebie.

      dr n. Alicja Kubik

      Do zdrowia podchodzimy holistycznie. Wiemy, jak ważny jest każdy szczegół, aby zarówno ciało, jak i umysł funkcjonowały bez najmniejszego problemu. Skupiamy się na najważniejszym organie funkcjonującym w ludzkim ciele – mózgu.

       dr n. Alicja Kubik

       Mamy jeden cel – wspierać naszych Pacjentów w codziennym życiu. Instytut Neuromedica jest miejscem, w którym od kilkunastu lat spotykają się marzenia, dążenia, ogromna pasja, ciężka praca oraz najnowocześniejsze technologie. Staramy się być wsparciem, służymy wiedzą i wieloletnim doświadczeniem.
       Zrób pierwszy krok w kierunku doskonałego samopoczucia.

        Oferta Instytutu Neuromedica łączy
        ze sobą elementy kliniczne
        i neurofizjologiczne.

        Czuj się swobodnie i napisz do nas, kiedy tylko chcesz!

        Instytut Neuromedica

        30-418 Kraków
        ul. Zakopiańska 2a
        tel: + 48 12 630 91 91
        email: info@neuromedica.pl

        Ośrodek Neruoterapii

        31-153 Kraków
        ul. Szlak 31/1
        tel: + 48 12 630 91 91
        email: info@neuromedica.pl

        Rejestracja wizyt od poniedziałku do soboty w godzinach: 9.00 - 20.00

        Logo - Neuromedica

        Copyright ® 2000-2016 Instytut Neuromedica. Wszelkie treści na stronie www i materiałach informacyjno-reklamowych są chronione prawami autorskimi. Kopiowanie, publikowanie, publiczne rozpowszechnianie oraz powielanie wszelkich materiałów bez zgodny pisemnej jest zabronione.

        Icon