Wróć na DaWandę »

Wizytówki, ulotki, broszury

dawanda
21 September 2017
Inne

Wizytówki, ulotki i broszury są skuteczną metodą reklamy Twojego butiku i jednocześnie budują wieź z Twoimi klientami.

Jak stworzyć skuteczne wizytówki i ulotki?

Wizytówki, ulotki i broszury są skuteczną metodą reklamy Twojego butiku i jednocześnie budują wieź z Twoimi klientami. Pamiętaj, aby dołączyć je do realizowanych zamówień, tak by klienci zapamiętali Twój sklep na długo.  Warto wysłać dwie wizytówki. Jedną klient może zostawić dla siebie. Drugą może zawsze trafić do zainteresowanego produktem przyjaciela.

W internecie istnieje ogromna ilość stron, które pomogą Ci tanio stworzyć wizytówki, ulotki i broszury. Aby w prosty sposób je stworzyć możesz skorzystać z MOO

MOO pozwala na zaprojektowanie wizytówek według Twojego uznania. Na odwrocie wizytówki możesz na przykład umieścić zdjęcia swojego produktu lub wykorzystać jeden z wielu wzorów dostępnych na platformie. Na froncie możesz wybrać czy chcesz umieścić obrazek czy pdf z danymi kontaktowymi. Pamiętaj, aby zawsze umieścić adres internetowy Twojego butiku: www.dawanda.pl/butik/nazwasklepu. Dzięki temu czytelnicy szybko dotrą na witrynę Twojego sklepu. Jeśli chcesz możesz również wykorzystać logo DaWandy (znajdziesz je tutaj)

MOO przygotowało bardzo atrakcyjną promocjeędla Sprzedających na DaWandzie. Pierwsze 50 wizytówek, które zamówisz, jest za darmo. Musisz zapłacić jedynie za dostawę, która nie przekroczy 4.25 euro. Spróbuj a zobaczysz dlaczego polecamy MOO.

Ulotki i pocztówki

Ulotki i pocztówki możesz zawsze znaleźć w naszym Fan-shopie. Na rewersie znajdziesz miejsce na podziękowanie i krótki komentarz (internetowy adres Twojego sklepu lub kilka osobistych zdań)

Powodzenia!!!Kilka słów o autorze: DaWanda to unikalne produkty od twórców i projektantów. Szukasz produktów handmade i design, chcesz się przekonać czym jest nowoczesne rękodzieło? Na DaWandzie znajdziesz produkty z autorskich pracowni . Projektanci z całego świata wykonują projekty handmade, które służą jako wyjątkowe prezenty lub produkty codziennego użytku.

Artykuł był
dla Ciebie pomocny?