Wróć na DaWandę »

Ustawianie darmowej wysyłki

dawanda
21 September 2017
Inne

Czasami – zamiast oferować zniżkę lub kod rabatowy – można zachęcić do kupna produktu, ustawiając na jakiś czas darmową wysyłkę. Jak to zrobić? Przekonaj się!

Możemy to zrobić na dwa sposoby:)

1) Do naszych produktów mamy już przypisane profile wysyłki. Najprościej stworzyć nowy profil wysyłki, w którym ustawimy zerową cenę dostawy. Taki profil przypisujemy do produktów, dla których chcemy zaoferować darmową wysyłkę. W ten sposób łatwo ustawimy darmową wysyłkę dla produktów z różnych kategorii, grup, rodzajów..

2) Do naszych produktów mamy już przypisane profile wysyłki. Możemy edytować cenę dostawy w każdym już utworzonym profilu przypisanym do konkretnych produktów. W ten sposób łatwo ustawimy darmową wysyłkę dla produktów z jednej kategorii, grupy, rodzaju..

BUTTON profile

screen nowe

Pamiętaj, że możesz wybrać konkretne kraje, do których zaoferujesz darmową wysyłkę, możesz je dowolnie modyfikować w Twoim profilu wysyłki w każdej chwili!

Dlaczego warto?

Na naszej stronie Kupujący często stosują filtry, by szybciej i trafniej wyszukiwać produkty, które chcą kupić. Jednym z takich filtrów jest właśnie Darmowa Wysyłka. Ponadto i my, zwłaszcza w okresie przedświątecznym, promujemy na stronie głównej i w naszej komunikacji wysyłkę za darmo. Warto zatem ją ustawić i dawać nam znać – choć i my filtrujemy oferty między innymi pod tym kątem ;)

filtr



Kilka słów o autorze: DaWanda to unikalne produkty od twórców i projektantów. Szukasz produktów handmade i design, chcesz się przekonać czym jest nowoczesne rękodzieło? Na DaWandzie znajdziesz produkty z autorskich pracowni . Projektanci z całego świata wykonują projekty handmade, które służą jako wyjątkowe prezenty lub produkty codziennego użytku.

Artykuł był
dla Ciebie pomocny?