Wróć na DaWandę »

Koszt monitów za niezapłacone w terminie faktury

dawanda
21 September 2017
Inne

Przypominamy, że Twoi klienci muszą uregulować płatności za zakupy w ciągu 7 dni od daty zakupu. DaWanda nalicza prowizję od sprzedaży w wysokości 10,5%. Co miesiąc wysyłamy do Ciebie faktury. Prosimy o terminowe dokonywanie płatności.

Nieopłacenie faktury skutkuje wysłaniem do Ciebie monitów przypominających, których koszty doliczone zostają do kwoty na fakturze. Wygląda to następująco:

❤ I monit – wysyłamy po upływie 2 tygodni od terminu płatności faktury (koszt to 4 zł brutto)

❤ II monit – wysyłamy po upływie 2 tygodni od daty wysłania I monitu (koszt to 4 zł brutto)

❤ III monit – (ostatni) wysyłamy po upływie 2 tygodni od daty wysłania II monitu (koszt to 4 zł brutto)

Jeżeli faktura wraz z kosztami monitów (koszt wszystkich 3 monitów to 12 zł brutto) nie zostanie opłacona przez 2 tygodnie od daty wysłania III monitu, butik zostanie zablokowany do momentu uregulowania zaległych płatności. Stan swojego konta na DaWandzie zobaczysz tutaj »

faktury
serduszko line templateKilka słów o autorze: DaWanda to unikalne produkty od twórców i projektantów. Szukasz produktów handmade i design, chcesz się przekonać czym jest nowoczesne rękodzieło? Na DaWandzie znajdziesz produkty z autorskich pracowni . Projektanci z całego świata wykonują projekty handmade, które służą jako wyjątkowe prezenty lub produkty codziennego użytku.

Artykuł był
dla Ciebie pomocny?