Wróć na DaWandę »

Korzystaj ze swojej sieci znajomych

dawanda
21 September 2017
Inne

Najczęściej najlepszym sposobem na rozwinięcie dużego zainteresowania swoim butikiem jest skorzystanie z sieci swoich przyjaciół i znajomych. Korzystaj ze swojej prywatnej sieci, by zwiększyć ruch w Twoim butiku.

Jak możesz w prosty sposób dotrzeć do Twoich znajomych i przyjaciół?

Czy słyszałeś o 6 stopniach oddalenia – idei, która mówi, że ilość pośredników między dwiema osobami w całej populacji ludzi na Ziemi nie przekracza sześciu poziomów oddalenia? Twoje sieci znajomych sprawią, że dużo łatwiej możesz wypromować swój butik. Używaj ich!!! Przecież Twoi przyjaciele i znajomi są największymi fanami Twoich produktów i mogą w łatwy sposób przekazać informację o Tobie innym, a oni kolejnym i tak dalej… Poniżej kilka pomysłów jak to zrobić.

Powiedzmy to jeszcze raz!

Poinformuj swoich znajomych, przyjaciół i kolegów o swoim butiku na DaWandzie wysyłając im linka. Możesz to zrobić wysyłając im maila lub używając przycisku „Pokaż sklep znajomym”.

Jeszcze fajniejszym sposobem, by zainteresować Twoich znajomych, jest wysłanie im e-kartki. E-kartki DaWandy są zupełnie za darmo a link do Twojego butiku pojawia się automatycznie pod każdą z nich.

Dawaj prezenty

Inwestuj w przyszłość i rozdaj kilka próbek swoich produktów swoim znajomym. Rezultaty powinny być natychmiastowe, jako że coraz więcej Twoich przyjaciół i znajomych będzie mogło się zachwycać produktami, które tworzysz. Pamiętaj o wizytówkach oraz ulotkach, które powinny zawierać adres Twojego sklepu. Rozpowszechniaj je w każdym możliwym momencie. Możesz także zamówić kilka pocztówek z DaWandaFanshop, które będą zawierały adres Twojego butiku.

Wizytówki, ulotki, broszury

Używaj Facebooka.

Rekomenduj lub linkuj swoich przyjaciół z Twoimi produktami i butikiem na Facebooku.

Korzystaj ze strony www i bloga

Jeśli masz stronę www lub blog, powinieneś skorzystać z naszych darmowych narzędzi: Widżetu Dawandy lub banerów promocyjnych. Dzięki temu wszyscy odwiedzający Twój blog lub stronę będą widzieli Twoje produkty z bezpośrednim linkiem do Twojego butiku.

Nie zapomnij o swoich aktualnych klientach.

Twoi obecni klienci są częścią sieci Twoich znajomych. Pamiętaj, aby wysyłając zamówione przez nich produkty dołączyć zawsze jedną lub dwie wizytówki Twojego sklepu – jedną kupujący może zachować dla siebie, druga pozostanie dla znajomych. Możesz też wykorzystać specjalnie przygotowane pocztówki z DaWandaFanshop. Na rewersie wizytówek warto napisać krótką wiadomość: „Dziękuję” lub „Zaprojektowane dla Ciebie „oraz wpisać ręcznie adres internetowy swojej strony.

Wskazówka: Pamiętaj, aby każdy z Twoich produktów miał logo Twojego marki. Dzięki temu Twoi klienci będą zawsze pamiętać o Tobie i Twoim sklepie, jak i rekomendować Twój brand innym.Kilka słów o autorze: DaWanda to unikalne produkty od twórców i projektantów. Szukasz produktów handmade i design, chcesz się przekonać czym jest nowoczesne rękodzieło? Na DaWandzie znajdziesz produkty z autorskich pracowni . Projektanci z całego świata wykonują projekty handmade, które służą jako wyjątkowe prezenty lub produkty codziennego użytku.

Artykuł był
dla Ciebie pomocny?