Wróć na DaWandę »

Kilka faktów na temat naszych faktur

dawanda
21 September 2017
Inne

Kilka krótkich faktów na temat faktury, które mogą okazać się przydatne…

1_9_faktury1

  • Faktury są wystawiane przez DaWanda GmbH, czyli spółkę działającą w Niemczech. Dlatego też stawka podatku VAT to 19% (niemiecka stawka VAT)
  • Firmy, które mają siedzibę w Polsce i posiadają europejski numer NIP, dostają faktury z zerową stawką VAT (handel wewnątrzwspólnotowy Unii Europejskiej). Aby uzyskać europejski NIP, należy złożyć w Urzędzie Skarbowym wniosek o jego nadanie. Europejski numer NIP należy umieścić w profilu sklepu: Moja DaWanda » Mój sklep i produkty » Edytuj sklep

1_9_faktury2

  • Jednocześnie jeżeli kupujący znalazł waszą ofertę poprzez DaWandę, kupił produkt, ale nie zaznaczył tego na DaWandzie – możecie w prosty sposób dać nam o tym znać.  Wystarczy, że przy aktualnej ofercie klikniecie na małą ikonkę z koszykiem (zaznacz jako wyprzedane). Wtedy będziemy wiedzieli, że od takiej oferty także powinniśmy naliczyć prowizję.

1_9_faktury3Kilka słów o autorze: DaWanda to unikalne produkty od twórców i projektantów. Szukasz produktów handmade i design, chcesz się przekonać czym jest nowoczesne rękodzieło? Na DaWandzie znajdziesz produkty z autorskich pracowni . Projektanci z całego świata wykonują projekty handmade, które służą jako wyjątkowe prezenty lub produkty codziennego użytku.

Artykuł był
dla Ciebie pomocny?