Wróć na DaWandę »

Integracja DaWandy z systemem płatności PayPal

dawanda
21 September 2017
Inne

Zapewnienie bezpieczeństwa i stabilności w procesie płatności, zarówno dla Sprzedawcy, jak i Kupującego, to jeden z najważniejszych elementów sukcesu w eCommerce. Jesteśmy dumni, że możemy zaprezentować ulepszoną metodę płatności w systemie PayPal. Zoptymalizowaliśmy proces płatności tak, aby był bardziej komfortowy, intuicyjny oraz bezpieczniejszy dla jego użytkowników.

PayPal.svg

Jak aktywować nową wersję metody PayPal?

❤ w menu edycji sklepu na DaWandzie przy opcji Metody płatności przechodzimy do konta PayPal za pomocą przycisku Do PayPal

❤ logujemy się na konto PayPal

❤ wyrażamy zgodę na wykorzystanie PayPal jako metody płatności w butiku na DaWandzie

❤ zostajemy przekierowani z powrotem do DaWandy, a nowa wersja PayPal powinna być już aktywna w sklepie!

serduszko line template

AKTYWUJ NOWY PAYPAL

paypal

serduszko line template

WAŻNE

Do tej pory Sprzedawca miał wybór przy płatnościach PayPal: za każdym razem ręcznie oznaczać zakup jako opłacony lub ustawić automatyczne oznaczanie przez system. Jeśli nie odbyło się to sprawnie, klienci byli przekonani, że płatność się nie powiodła. W ulepszonej wersji PayPal klient będzie natychmiast informowany, że płatność odbyła się poprawnie. Oznaczenie opłaconego zamówienia pojawi się automatycznie. Tutaj wyboru już nie mamy.

Cały czas pracujemy nad dalszymi udoskonaleniami dla klienta przy korzystaniu z płatności PayPal. Będziemy informowac na bieżąco:)

Nie oferujesz jeszcze metody płatności PayPal?

To idealny moment, żeby to zmienić! PayPal jest jedną z najpopularniejszych metod płatności w Europie, a teraz – kiedy został zintegrowany z DaWandą, jest jeszcze bezpieczniejszy i stabilniejszy! Załóż bezpłatne konto PayPal i gotowe! Tutaj zobaczysz, jak to zrobić! Powodzenia!

serduszko line template

 JAK ZAŁOŻYĆ KONTO PAYPAL?Kilka słów o autorze: DaWanda to unikalne produkty od twórców i projektantów. Szukasz produktów handmade i design, chcesz się przekonać czym jest nowoczesne rękodzieło? Na DaWandzie znajdziesz produkty z autorskich pracowni . Projektanci z całego świata wykonują projekty handmade, które służą jako wyjątkowe prezenty lub produkty codziennego użytku.

Artykuł był
dla Ciebie pomocny?