Wróć na DaWandę »

Druga kategoria ważna jak pierwsza!

dawanda
21 September 2017
Inne

Jeżeli chcesz zwiększyć ruch w dawandowym butiku i podrasować sprzedaż produktów, najprostszą i podstawową metodą jest dodanie drugiej kategorii dla każdego produktu. Polska platforma DaWandy jest jedyną, na której taka opcja jest absolutnie bezpłatna! Jedno kliknięcie więcej to nieporównywalnie większe prawdopodobieństwo zakupów w sklepie!

Jak dodać drugą kategorię?

Bezproblemowo! :) Wchodzisz w swoje aktualne oferty, przy danym produkcie klikasz „ołówek” i przechodzisz do edycji. Zjeżdżasz do pola z kategoriami i wybierasz drugą kategorię! Zapisujesz zmiany i voila – gotowe! Jeśli dodajesz nowy produkt, od razu dodaj drugą kategorię, nie ma co zwlekać.

druga kat
serduszko_nsl
druga kat2
serduszko_nsl
DRUGA AT

Dlaczego warto?

❤ produkt w dwóch kategoriach to większa szansa na znalezienie go przez potencjalnych klientów

❤ często promujemy w naszych kanałach wybrane kategorie DaWandy – zyskujesz większe prawdopodobieństwo wyboru produktów do naszych selekcji, prezentowników i newsletterów

❤ to bardzo łatwe i bezpłatne – czemu nie skorzystać? :)Kilka słów o autorze: DaWanda to unikalne produkty od twórców i projektantów. Szukasz produktów handmade i design, chcesz się przekonać czym jest nowoczesne rękodzieło? Na DaWandzie znajdziesz produkty z autorskich pracowni . Projektanci z całego świata wykonują projekty handmade, które służą jako wyjątkowe prezenty lub produkty codziennego użytku.

Artykuł był
dla Ciebie pomocny?