Wróć na DaWandę »

Answer the Public w pigułce

dawanda
21 September 2017
Inne

Pomocnym narzędziem jest Answer the Public. W przypadku tego programu wystarczy w pasku wyszukiwania wpisać główną kategorię produktu oraz wybrać język (PL) i nacisnąć żółty przycisk „Get Questions” lub klawisz ENTER.

Wynik analizy pokaże nam popularne pytania zadawane Google związane z wpisaną frazą.

Można wyświetlić je w dwojaki sposób – w formie wizualizacji (klikamy „Visualisation” w lewym górnym rogu analizy) lub w formie listy (klikamy „Data” w lewym górnym rogu analizy). Najbardziej przejrzysta jest forma listy – widoczna na poniżej.

Z analizy wynika, iż dla lepszego wypozycjonowania warto w opisie naszej sukienki zawrzeć informację np. na temat tego jak nosić naszą sukienkę maxi – np. z jakimi dodatkami, butami itp.

Dodatkowo, poniżej widzimy, zestawienia popularnych w Google fraz z różnymi przyimkami – może to być kolejną podpowiedzią do tytułów lub opisów naszych produktów. Np. sukienkę maxi z wycięciem na plecach warto nazwać „sukienka maxi bez pleców”, może to być też część tytułu np. „czarna sukienka maxi bez pleców”.Kilka słów o autorze: DaWanda to unikalne produkty od twórców i projektantów. Szukasz produktów handmade i design, chcesz się przekonać czym jest nowoczesne rękodzieło? Na DaWandzie znajdziesz produkty z autorskich pracowni . Projektanci z całego świata wykonują projekty handmade, które służą jako wyjątkowe prezenty lub produkty codziennego użytku.

Artykuł był
dla Ciebie pomocny?