Wróć na DaWandę »

Zamrożone pola Rozmiar, Materiał, Indywidualizacja – jak edytować?

dawanda
20 September 2017
Inne

Ostatnio wprowadzamy wiele zmian w dawandowym systemie, by nasz Portal działał sprawnie i bez usterek. Dlatego obecnie informacje o produkcie, takie jak rozmiar, metoda wykonania, materiał, możliwość indywidualizacji zamówienia, przy dodawaniu produktu wybieramy z rozwijalnej listy. Dotychczasowe pola, które wypełnialiśmy ręcznie, znikają w nowym systemie z opisu produktu.

Co się wiąże z tym faktem?

  • Wasze dotychczasowe informacje z tych pól zostały zamrożone, wyświetlają się pod opisem produktu, ale są nieedytowalne.
  • Istnieje możliwość przeniesienia ich do opisu produktu – wtedy będzie można je edytować, usunąć lub pozostawić bez zmian.
  • Po skopiowaniu tych informacji do opisu produktu nie istnieje już możliwość powrotu do pól nieedytowalnych.

 

Jak skopiować informacje?

 

1. Wchodzimy w Oferty aktualne w sklepie, zaznaczamy produkty, dla ktorych pola „Wymiary/Waga”, „Materiał” i „Indywidualizacja” chcemy przenieść do opisu i edytować.

2. Na dole pojawia się przycisk „Edycja„. Klikamy go i wybieramy ostatnie polecenie Zapisz dotychczasowe informacje o produkcie.

3. Akceptujemy regulamin i klikamy zielony przycisk Aktualizacja całości.

4. Jeżeli teraz wejdziemy w konkretny produkt, okaże się, że informacje zostały przekopiowane do opisu produktu i możemy je dowolnie zmieniać:)

 


info1

info2info3

info4

 

 

​Skąd takie zmiany?

Uznaliśmy, że proces dodawania i edytowania produktu będzie łatwiejszy i szybszy, jeśli odpowiednie cechy będzie można wybrać z rozwijalnej listy. Dzięki opcji skopiowania dotychczasowych informacji żadne dane z wcześniejszego systemu nie zostaną utracone. Tym samym – jeśli tworzymy swoje produkty z materiałów lub metodą, której akurat na liście (jeszcze) nie ma – możemy to umieścić oddzielnie w opisie produktu:)


Kilka słów o autorze: DaWanda to unikalne produkty od twórców i projektantów. Szukasz produktów handmade i design, chcesz się przekonać czym jest nowoczesne rękodzieło? Na DaWandzie znajdziesz produkty z autorskich pracowni . Projektanci z całego świata wykonują projekty handmade, które służą jako wyjątkowe prezenty lub produkty codziennego użytku.

Artykuł był
dla Ciebie pomocny?