Wróć na DaWandę »

Większy ruch w sklepie dzięki Facebookowi!

dawanda
20 September 2017
Inne

facebookŻadna to tajemnica, że jednym z najpopularniejszych kanałów informacyjno – komunikacyjnych w sieci jest Facebook. Dziś podpowiemy Ci, jak najskuteczniej wykorzystać go do rozpromowania Twojego dawandowego dobytku. Pokaż się! Daj się zauważyć!

Potrzebujesz jedynie swojej strony na FB!

PO CO CI LINK DO SKLEPU NA DAWANDZIE?

Przede wszystkim możesz jedynie zyskać. Po co rozwijać stronę na FB i sklep na DaWandzie osobno, kiedy można je połączyć? Umieszczenie odnośnika do DaWandy na Twoim FB zadziała jak samonapędzająca się maszyna! Zauważ, że:

❤ Ty umieszczasz link do Twojego dawandowego Sklepu w okienku informacji po lewej stronie, a wszyscy Twoi wierni i nowi fani od razu wiedzą, gdzie kupić Twoje produkty!

❤ W ten sposób rozwijasz Twój Sklep na DaWandzie – zwiększa się liczba sprzedanych produktów, pozytywnych opinii, polubionych produktów. Jednym słowem – rośnie Twoja popularność:)

❤ unnamedCzęściej wyświetlane produkty i butiki wpadają też w oko naszemu czujnemu dawandowemu Zespołowi! Rośnie zatem szansa pokazania ich na stronie głównej, w Newsletterze czy na naszym FB! Co to da? Kolejnych fanów, klientów oraz sprzedane produkty!

❤ Na FB w informacjach masz miejsce spokojnie na dwa linki – zalinkuj i do swojego sklepu, i do nas! Mamy najniższą prowizję na rynku oraz największy zasięg w Polsce i za granicą.

❤ Dopiero tworzysz Twoją własną stronę www? Twój sklep jest odwiedzany przez małą liczbę osób? Nie wiesz, jak zoptymalizować sklep, aby zarabiać na nim najwięcej? DaWanda to ponad 200 osób, które dbają o to, aby Twoje transakcje dochodziły do skutku, a szansa na złożenie zamówienie przez klienta była maksymalnie wysoka!

JAK DODAĆ LINK DO DAWANDY NA FB?

Nic prostszego! Wchodzisz na Twoim fanpage’u w zakładkę INFORMACJE i edytujesz tzw. krótki opis. Tam po prostu wklejasz link do dawandowego Sklepu i zapisujesz zmiany. Spójrz poniżej:

82111-info-fb-1
serduszko_nsl
11896-info-fb-2
serduszko_nsl
unnamed (1)
serduszko_nslKilka słów o autorze: DaWanda to unikalne produkty od twórców i projektantów. Szukasz produktów handmade i design, chcesz się przekonać czym jest nowoczesne rękodzieło? Na DaWandzie znajdziesz produkty z autorskich pracowni . Projektanci z całego świata wykonują projekty handmade, które służą jako wyjątkowe prezenty lub produkty codziennego użytku.

Artykuł był
dla Ciebie pomocny?