Wróć na DaWandę »

WAŻNE! Zmiana prowizji od sprzedaży na DaWandzie!

dawanda
20 September 2017
Inne

Poczynając od 1 lipca 2016 r. prowizja DaWandy wzrasta do 15% brutto. Oznacza to, że wszystkie produkty, które zostały wystawione lub ponownie umieszczone (ręcznie oraz automatycznie) na DaWandzie po 30 czerwca 2016 r., zostaną objęte opłatą w wysokości 15% prowizji brutto.

serduszko_nsl

Po prawie 4 latach działalności w Polsce, dzięki zaangażowaniu Was – polskich twórców i projektantów – oraz zaangażowaniu całego zespołu DaWanda Polska, wspólnymi siłami osiągnęliśmy:

♡ pozycję największej platformy i społeczności online w kategorii produtków handmade i design;

♡ wskoczyliśmy do pierwszej 30 najwiekszych e-commerce’ów w Polsce (produkty prezentowane na DaWandzie ogląda każdego miesiąca ponad 1,5 miliona użytkowników w Polsce i kilkaset tysięcy osób w krajach Europy Zachodniej);

♡ każdego miesiąca klienci z Polski i całej Europy (zwłaszcza z Niemiec) realizują zamówienia polskich produktów na kwotę kilku milionów złotych.

serduszko_nsl

Tak samo jak Wy przyzwyczailiśmy się do naszej 10% prowizji. Dlatego naszą największą  ambicją jest teraz spowodowanie, że wyższa prowizja przełoży się na wzrost i rozwój Waszych butików na DaWandzie. Zdecydowaliśmy także, że chcemy, aby sposób rozliczeń między Wami a DaWandą pozostał jak najprostszy oraz fair i zdecydowaliśmy, że NIE wprowadzimy opłat za wystawienie oferty. Zwiększymy jednak prowizję do 15% brutto (nadal najniższa prowizja wśród platform specjalizujących się w sprzedaży handmade i design), którą przecież naliczamy tylko od skutecznej sprzedażyWaszych produktów.

Wszystkiego Dobrego!

Zespół DaWanda PolskaKilka słów o autorze: DaWanda to unikalne produkty od twórców i projektantów. Szukasz produktów handmade i design, chcesz się przekonać czym jest nowoczesne rękodzieło? Na DaWandzie znajdziesz produkty z autorskich pracowni . Projektanci z całego świata wykonują projekty handmade, które służą jako wyjątkowe prezenty lub produkty codziennego użytku.

Artykuł był
dla Ciebie pomocny?