Wróć na DaWandę »

Ustaw „Automatyczne przedłużanie produktu”

dawanda
20 September 2017
Inne

Po 120 dniach od wystawienia oferty w butiku znika ona z asortymentu. Możesz zadbać o to, aby tak się nie stało. Aktywuj funkcję automatycznego przedłużania produktu i spraw, żeby oferta była zawsze dostępna dla klientów. Ustawienia dla każdej ze swoich ofert możesz modyfikować w dowolnym momencie.

Jak aktywować automatyczne przedłużanie ofert?

Zaznacz produkty z listy Twoich aktywnych ofert, dla których chcesz aktywować funkcję automatycznego przedłużania.

Wejdź w swoje aktualne oferty – zwróć uwagę, że każdy z Twoich produktów ma końcową datę ważności, funkcja automatycznego przedłużania jest nieaktywna.

Funkcja automatycznego przedłużania jest nieaktywna. Przy aktywnych ofertach widzisz jedynie datę, kiedy się one zakończą.

Zaznacz na liście oferty, dla których chcesz aktywować automatyczne przedłużanie po 120 dniach. Na dole pojawiło się po zaznaczeniu menu, z którego wybierz edycję i opcję „Aktualizacja automatycznego przedłużenia”

Potwierdź aktywację funkcji, klikając 'Aktualizacja całości'.

Potwierdź zmiany dla wybranych produktów.

Funkcja automatycznego przedłużania produktów jest aktywna dla wybranych produktów.

Wybrane produkty przedłużą się automatycznie po 120 dniach. Na liście aktualnych ofertwidzisz już zaktualizowaną datę ważności i zapis, że automatyczne przedłużanie jest aktywne. W przypadku innych ofert data pozostanie bez zmian.


Pamiętaj – jeśli w Twoich aktualnych ofertach masz więcej niż jedną stronę z produktami, na każdej z nich musisz zaznaczyć wszystkie oferty i aktywować funkcję automatycznego przedłużania.

Informacja

Dokładnie 16 stycznia 2017 roku zmieniliśmy strukturę prowizji i opłat na DaWandzie, naszą prowizję od sprzedaży obniżyliśmy do 10,5%. Dokładne informacje na ten temat znajdują się tutaj »

Dla wszystkich produktów wystawionych przed 16 stycznia 2017 roku automatyczne przedłużenie oferty po 120 dniach zostało wstrzymane. Możesz je w każdej chwili aktywować dla wybranych lub wszystkich produktów, akceptując tymsamym, że w momencie automatycznego przedłużenia oferty po 120 dniach lub jej sprzedaży i ponownego wystawienia po 16 stycznia 2017 roku zostanie dla niej naliczona opłata za wystawienie oraz nowa wartość prowizji przy ewentualnej sprzedaży.

Jak to wygląda w praktyce?

1) dla produktów wystawionych przed 16.01.2017 na polskiej platformie nie została naliczona opłata za wystawienie produktu, a prowizja od ewentualnej sprzedaży (niezależnie, czy przed, czy po 16.01.2017) to 15% do momentu zakończenia trwania oferty (maksymalnie 120 dni)

2) dla produktów wystawionych przed 16.01.2017 na polskiej platformie i aktywną funkcją automatycznego przedłużenia *, które nastąpi po 16.01.2017, opłata za wystawienie produktu zostanie naliczona w momencie automatycznego przedłużenia produktu wg cennika (po automatycznym przedłużeniu prowizja od ewentualnej sprzedaży wyniesie 10,5%)

* po 15.12.2016 funkcja automatycznego przedłużenia oferty została wyłączona, należy ją włączyć ręcznie dla produktów wystawionych przed 16 stycznia 2017 roku, akceptując tym samym, że przy automatycznym przedłużeniu oferty po dniu 16.01.2017 zostanie naliczona opłata za wystawienie oraz nowa prowizja od ewentualnej sprzedaży (10,5%)

3) dla produktów wystawionych po 16.01.2017 na polskiej platformie zostanie naliczona opłata za wystawienie wg cennika, a prowizja od ewentualnej sprzedaży wyniesie 10,5%Kilka słów o autorze: DaWanda to unikalne produkty od twórców i projektantów. Szukasz produktów handmade i design, chcesz się przekonać czym jest nowoczesne rękodzieło? Na DaWandzie znajdziesz produkty z autorskich pracowni . Projektanci z całego świata wykonują projekty handmade, które służą jako wyjątkowe prezenty lub produkty codziennego użytku.

Artykuł był
dla Ciebie pomocny?