Wróć na DaWandę »

Twoje kategorie czyli plan dawandowego sklepu

Dorka
20 September 2017
Akademia DaWandy

Kategorie na DaWandzie są dosyć szerokie, dlatego pomocą w orientacji klienta w sklepie będą kategorie produktów stworzone przez Ciebie. Dokładnie pokażesz, co Kupujący mogą u Ciebie znaleźć. Jeśli stworzysz taki „plan” po polsku, warto go przetłumaczyć, żeby i zagraniczni zainteresowani mogli się lepiej w Twoim asortymencie zorientować:)

Ważne!

Kategorie w sklepie często aktualizujesz sezonowo, np. w lipcu stworzysz kategorię „na wakacje”, w listopadzie „świąteczne szaleństwo”, a w styczniu „noworoczne wyprzedaże”. Oczywiście edytujesz je po polsku, ale nie zapominaj o dodaniu tłumaczeń! Niech wszyscy będą na bieżąco:)

Gdzie tłumaczyć kategorie sklepu?

Wejdź tutaj i w jednym miejscu ustaw kategorie sklepu po polsku i wstaw od razu tłumaczenia na pozostałe języki DaWandy.Wybierz polecenie „inne języki”, aktywuj wszystkie siedem i tłumacz!Dorka

Kilka słów o autorze: W DaWandzie zajmuję się z reguły odpowiadaniem na wszystkie możliwe pytania dotyczące sprzedaży online (i nie tylko!), dzieleniem się trikami i wskazówkami, jak ogarnąć niesamowity wszechświat e-commerce'u, a w międzyczasie zerkam delikatnie na zagraniczne rynki. Pojawiam się często na spotkaniach w ramach cyklu "DaWanda po godzinach" - zapraszam!

Artykuł był
dla Ciebie pomocny?