Wróć na DaWandę »

Tematy na DaWandzie w okresie przedświątecznym

dawanda
20 September 2017
Inne

Czas przedświąteczny dla branży eCommerce to najgorętszy okres sprzedażowy w roku! Na pewno zasypiemy Was newsletterami dla Sprzedawców z informacjami o aktualnych trendach, o akcjach marketingowych, z instrukcjami i dobrymi radami. Ale to nie wszystko!

W tym roku stworzyliśmy specjalną stronę, na której prezentujemy, co w najbliższych dnia zawita na DaWandę! Mamy nadzieję, że to znacznie ułatwi sprzedaż i promocję w tym niesamowitym okresie i zaowocuje satysfakcjonującymi statystykami ruchu i sprzedaży:)

button_1

Co znajdziesz na stronie?

Katalogi i trendy promowane na DaWandzie w okresie od 21.11. do Świąt Bożego Narodzenia będą zmieniały się każdego dnia poza sobotą. Również każdego dnia (poza sobotą) wyślemy newsletter do naszych Użytkowników, polecając im ciekawe pomysły na prezenty i nie tylko! Na naszym FB zagoszczą świąteczne posty!

Wykorzystaj nasz potencjał marketingowy i wskazówki, przygotuj się i daj się znaleźć klientom! Na stronie znajdziesz:

serduszko line template

❤ informację o 3 kategoriach promowanych danego dnia – kliknij na kafelek i zobacz, do jakiego katalogu będziemy linkować ze strony głównej i newslettera, przygotuj produkty, dopracuj zdjęcia, tagi, ceny i ciesz się sprzedażą!

❤  wskazówki dotyczące planowania i logistyki w sklepie na DaWandzie – zobacz, co jeszcze możesz zrobić, by listopad i grudzień przyniosły efekty lepsze niż spodziewane!

❤  informację o promocjach międzynarodowych – jeśli coś o zasięgu międzynarodowym będzie miało miejsce na DaWandzie, na pewno się o tym dowiesz!

serduszko line template
POWODZENIA_4112015Kilka słów o autorze: DaWanda to unikalne produkty od twórców i projektantów. Szukasz produktów handmade i design, chcesz się przekonać czym jest nowoczesne rękodzieło? Na DaWandzie znajdziesz produkty z autorskich pracowni . Projektanci z całego świata wykonują projekty handmade, które służą jako wyjątkowe prezenty lub produkty codziennego użytku.

Artykuł był
dla Ciebie pomocny?