Wróć na DaWandę »

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości – zapisz się!

dawanda
20 September 2017
Inne

Zostaliśmy partnerem Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, więc listopad spędzimy na intensywnym rozmyślaniu o biznesie. Przyłącz się i porozmawiaj z nami o tym, jak stworzyć markę nie tylko piękną, ale i świetnie prosperującą.

W ramach ŚTP organizujemy warsztaty z ekspertami, którzy opowiedzą o ochronie praw autorskich, promocji w prasie oraz rozwijaniu własnej marki od podstaw. Rzuć okiem na program i zapisz się, bo liczba miejsc powoli topnieje! Wszystkie wydarzenia w siedzibie DaWandy na Widok 8 w Warszawie.


jak-stworzyc-unikalna-marke-modowa14.11.2016 – Jak stworzyć unikalną markę handmade? (18:00-20:00)

Klaudia i Julia – kreatywny duet opowie początkach marek Moi Mili i Loflov. Dowiesz się jak wyglądała ich droga i rozwój na polskim rynku, od czego warto zacząć, a czego unikać. Dziewczyny opowiedzą o pasji, która przerodziła się w pracę na własny rachunek.Przyjdź i wymień się doświadczeniami.

ochrona-praw-autorskich16.11.2016 – Ochrona praw autorskich marki modowej, handmade i design (18:00 – 20:00)

Zapraszamy serdecznie wszystkich twórców zainteresowanych zagadnieniem praw autorskich na spotkanie z Katarzyną Kędzierską – właścicielką kancelarii patentowej www.kkedzierska.pl. Prowadzi również największy, polski blog o minimalizmie pod marką SIMPLICITE. Pani Katarzyna jest prawnikiem, rzecznikiem patentowym, ekspertem w zakresie prawa własności intelektualnej z 10 letnim doświadczeniem w pracy zawodowej. Jej misją jest zapewnienie indywidualnej i skutecznej strategii ochrony każdej marki.

jak-zaistniec-w-prasie-sekrety-media-relations17.11.2016 – Jak zaistnieć w prasie – sekrety media relations (18:00 – 19:30)

Edyta Jabłońska – dziennikarka Czterech Kątów- opowie o cyklu wydawniczym i kontaktach z mediami. Dowiecie się jak w łatwy sposób nawiązać kontakt z redakcją i jak powinien wyglądać profesjonalny press kit.


Jak się zapisać?

Wydarzenia są bezpłatne, ale liczba miejsc jest mocno ograniczona! Prosimy o zgłaszanie drogą mailową (magda@dawanda.com) zagadnień, które chcielibyście omówić podczas poszczególnych spotkań. Na maile czekamy do 10 listopada. Do zobaczenia na Widoku ♡Kilka słów o autorze: DaWanda to unikalne produkty od twórców i projektantów. Szukasz produktów handmade i design, chcesz się przekonać czym jest nowoczesne rękodzieło? Na DaWandzie znajdziesz produkty z autorskich pracowni . Projektanci z całego świata wykonują projekty handmade, które służą jako wyjątkowe prezenty lub produkty codziennego użytku.

Artykuł był
dla Ciebie pomocny?