Wróć na DaWandę »

Start: Go go go! Go global!

Dorka
20 September 2017
Akademia DaWandy

Zasady prowadzenia sklepu i sprzedaży produktów w Polsce rozpisaliśmy na wiele zakładek i tematów. Postanowiliśmy poświęcić dodatkową zakładkę na Portalu Sprzedawcy dla sprzedaży międzynarodowej. W dziale EKSPORT postaram się wyjaśniać, doradzać, informować i rozwiać najczęstsze wątpliwości związane właśnie z internetowym handlem zagranicznym na DaWandzie.

Na początek polecam zapoznanie się z podstawowymi elementami dawandowego sklepu, które przyciągają i przekonują klienta do zakupów i powrotów. Opisane w odniesieniu do polskich Kupujących, mogą zostać analogicznie zastosowane do przyciągnięcia klientów zagranicznych. Zobacz tutaj.

INTRO 1
serduszko_nsl

Wiesz już wszystko i to jest ten moment? Chcesz się tłumaczyć i sprzedawać swoje wspaniałe produkty za granicę? Może ta oferta Cię zainteresuje, może ułatwi Ci szybki start na europejskim rynku handmade i designu DaWandy? Zapoznaj się z ofertą tłumaczeń tutaj.Dorka

Kilka słów o autorze: W DaWandzie zajmuję się z reguły odpowiadaniem na wszystkie możliwe pytania dotyczące sprzedaży online (i nie tylko!), dzieleniem się trikami i wskazówkami, jak ogarnąć niesamowity wszechświat e-commerce'u, a w międzyczasie zerkam delikatnie na zagraniczne rynki. Pojawiam się często na spotkaniach w ramach cyklu "DaWanda po godzinach" - zapraszam!

Artykuł był
dla Ciebie pomocny?