Wróć na DaWandę »

Sprzedawaj poprzez aplikację na Facebooku i blogu

dawanda
20 September 2017
Inne

Dodaj Sklep DaWandy do swojego FanPage

Chcesz sprzedawać swoje kolekcje poprzez facebookową aplikację DaWandy?

1/ Po pierwsze, zaloguj się na swoje profile – zarówno na Facebooku, jak i DaWandzie.
2/ Kliknij w link – http://on.fb.me/15f9SbU. Na tej stronie kliknij w kółko narzędziowe [obok zakładki Wiadomość] i wybierz tam ‚Dodaj aplikację do strony’.
3/ Wejdź na swój fanpage i kliknij w zakładkę DaWanda Webshop. Po zaakceptowaniu regulaminu możliwe będzie skonfigurowanie swojego sklepu [ułożenie produktów + kolory]. W przypadku mniejszej ilości produktów sugerujemy ustawienie 2 produktów w kolumnie (wtedy są one najlepiej eksponowane). Jeśli Twój asortyment jest szerszy, wybierz 3 lub 4 produkty w kolumnie. Najlepiej jednak samodzielnie przetestować kilka rozwiązań i wybrać najbardziej odpowiadające Ci rozwiązanie.
4/ Jeśli na swoim profilu masz jeszcze naszą starą aplikację – usuń ją. Poprzednia wersja aplikacji nie działa doskonale, dlatego warto zamienić ją na nową – bardziej efektywną.

Aplikacja ta pozwoli Ci na sprzedawanie Twoich produktów bezpośrednio przez Facebook, a także rozpowszechnianie wiadomości o Twoim butiku. Sama aplikacja jest bezpłatna, jedyny koszt związany z jej wykorzystywaniem to prowizja od sprzedaży. Lubimy się nią chwalić, bo mamy powody: tylko 5%.

Jak sprawić, by Twój butik na DaWandzie był widoczny na Twoim fan page’u?

Może się zdarzyć, że Twój DaWandowy sklep nie będzie widoczny dla Twoich fanów. Żeby to zmienić kliknij ikonkę z liczbą, widoczną po prawej stronie od paska z kolejnymi zakładkami (wśród nich znajdziesz liczbę fanów, zdjęcia, itd). Sprawi to, że rozwinie się pasek zakładek, wśród których zobaczysz naszą aplikację. Kliknij w ołówek w prawym górnym rogu zakładki z naszą aplikacją – pojawi Ci się wtedy menu zakładek, w którym możesz wybrać z jaką zakładką chcesz zamienić miejscami swój sklep na DaWandzie. Aby był on widoczny w głównym pasku zakładek, należy wybrać jedną z 4 aplikacji widocznych na stronie głównej Twojego fan page’a.

Dodaj Sklep DaWandy do swojej strony internetowej lub bloga [zobacz jak atrakcyjnie może to wyglądać: http://czaryzdrewna.blogspot.com/]

1/ Zaloguj się do swojego konta na DaWandzie
2/ Kliknij w link – http://bit.ly/YaIrss. Wybierz ‘Dla Twojej strony internetowej lub bloga’
3/ Zaakceptuj regulamin i przejdź do konfigurowania swojego sklepu [podobnie jak w przypadku aplikacji FB możesz zdecydować o ułożeniu produktów i kolorach]. Przetestuj kilka rozwiązań i wybierz najbardziej odpowiadające Ci rozwiązanie.
4/ Po kliknięciu ‘Podgląd/ pobierz kod’ możliwe będzie zobaczenie stworzonego sklepu, a także pobranie linku, który następnie należy wprowadzić w kodzie strony internetowej lub bloga.

Zaparzajcie kawę i do dzieła:) W razie pytań, pamiętajcie że centrum dowodzenia działa i stacjonuje tu: feedback-pl@dawanda.com. Stworzyliśmy dla was wątek na forum (https://pl.dawanda.com/topic/4698/10673874, gdzie możecie dyskutować o wykorzystaniu naszej aplikacji.Kilka słów o autorze: DaWanda to unikalne produkty od twórców i projektantów. Szukasz produktów handmade i design, chcesz się przekonać czym jest nowoczesne rękodzieło? Na DaWandzie znajdziesz produkty z autorskich pracowni . Projektanci z całego świata wykonują projekty handmade, które służą jako wyjątkowe prezenty lub produkty codziennego użytku.

Artykuł był
dla Ciebie pomocny?