Wróć na DaWandę »

Sprawy formalne, zasady ogólne

Dorka
20 September 2017
Akademia DaWandy

Zagraniczni klienci poza zrozumieniem opisów produktów zwracają uwagę na zasady panujące w sklepie, dlatego niezbędne jest również przetłumaczenie rzeczy formalnych:

❤ regulaminu

❤ zasad zwrotu i anulowania transakcji

❤ metod wysyłki i płatności

❤ FAQ butiku (jeśli w sklepie znajduje się po polsku)

Jak przetłumaczyć ogólne zasady?

Możesz zrobić to samodzielnie, możesz to zlecić. Jeżeli nie czujesz się na siłach, polecamy naszą ofertę – projektanci DaWandy otrzymują zniżkę na tłumaczenia na portalu Turbotłumaczenia.pl. Zobacz ofertę tutaj»

Jak wstawić tłumaczenia?

Tłumaczenia zasad ogólnych wstawisz w dwóch miejscach.

Regulamin, metody wysyłki i płatności i FAQ wklej w Moja DaWanda » Mój sklep i produkty » Przetłumacz sklep (po wyborze zielonego przycisku Przetłumacz sklep) w polach odpowiadających językowi, na jaki zostały przetłumaczone. Zobacz poniżej – wybierasz język, pojawiają się pola w danym języku (a po prawej stronie masz zawsze to, co już zostało umieszczone w języku polskim w butiku, taka mała podpowiedź)

zasady1

Jedynie zasady zwrotów i anulowania wstawiamy w innym miejscu. Wchodzisz w Moja DaWanda » Mój sklep i produkty » Warunki anulacji i zwrotów, wybierasz zasady, które chcesz przetłumaczyć, naciskasz ołówek, by je edytować i w odpowiednie pola wpisujesz tłumaczenia w odpowiednim języku:)

Pamiętaj: jeżeli w przyszłości będziesz aktualizować zasady po polsku, nie zapomnij edytować także ich tłumaczeń!

Gdzie wyświetlają się informacje ogólne?

zasady4Klient takie informacje może znaleźć w butiku po lewej stronie pod zdjęciem profilowym oraz pod każdym produktem, w który zechce wejść.

zasady5
serduszko_nslDorka

Kilka słów o autorze: W DaWandzie zajmuję się z reguły odpowiadaniem na wszystkie możliwe pytania dotyczące sprzedaży online (i nie tylko!), dzieleniem się trikami i wskazówkami, jak ogarnąć niesamowity wszechświat e-commerce'u, a w międzyczasie zerkam delikatnie na zagraniczne rynki. Pojawiam się często na spotkaniach w ramach cyklu "DaWanda po godzinach" - zapraszam!

Artykuł był
dla Ciebie pomocny?