Wróć na DaWandę »

Rozmiar rozmiarowi nierówny – sprytnie wykorzystaj ostatnie zdjęcie produktu!

dawanda
20 September 2017
Inne

Na DaWandzie, wystawiając nowy produkt, wybierasz jego dostępne rozmiary z listy (dla tych produktów, które posiadają rozmiary). Często jednak taka automatyczna informacja to za mało dla klienta, więc albo umieszczasz dokładne wymiary w opisie produktu, albo otrzymujesz dużo indywidualnych zapytań i odpowiadasz każdemu w wiadomości…

Jest sposób, żeby zaoszczędzić sobie trochę czasu i ułatwić orientację w rozmiarach w Twoim sklepie klientom z całej Europy. Możesz jako ostatnie zdjęcie produktu umieścić szkic danego produktu wraz z dokładnymi wymiarami dla każdego rozmiaru. Wszelkie słowa warto od razu przetłumaczyć na język angielski, żeby były zrozumiałe dla każdego klienta:)

Przykłady

zygzak
onemug tshirt
great as you
savvyy
serduszko_nslKilka słów o autorze: DaWanda to unikalne produkty od twórców i projektantów. Szukasz produktów handmade i design, chcesz się przekonać czym jest nowoczesne rękodzieło? Na DaWandzie znajdziesz produkty z autorskich pracowni . Projektanci z całego świata wykonują projekty handmade, które służą jako wyjątkowe prezenty lub produkty codziennego użytku.

Artykuł był
dla Ciebie pomocny?