Wróć na DaWandę »

Przykładowe automatyczne potwierdzenie zamówienia

dawanda
20 September 2017
Inne

Zastanawiasz się, jak powinna wyglądać treść automatycznego potwierdzenia, dzięki któremu klient od razu zostanie powiadomiony, że proces składania zamówienia przebiegł pomyślnie? Zamieszczamy krótki przykład, możesz śmiało go skopiować i uzupełnić dla swojego butiku tutaj.

Witaj, = %{USERNAME}!

Bardzo dziękuję za złożenie zamówienia w moim butiku na DaWandzie! Przesyłam Ci dane do przelewu, jak tylko środki zostaną zaksięgowane na moim koncie, Twoje zamówienie zostanie zrealizowane!

[dane do przelewu]

Podaj mi proszę szczegóły dotyczące produktu (rozmiar, kolor, wzór etc.) oraz  numer telefonu, który przekażę kurierowi, aby mógł się z Tobą skontaktować przy dostawie zamówionych produktów! Mam nadzieję, że będziesz zadowolony ze swoich zakupów w moim sklepie:)

Po udanej transakcji proszę o wystawienie oceny, jeżeli produkt przypadł Ci do gustu:)

Pozdrawiam serdecznie,Kilka słów o autorze: DaWanda to unikalne produkty od twórców i projektantów. Szukasz produktów handmade i design, chcesz się przekonać czym jest nowoczesne rękodzieło? Na DaWandzie znajdziesz produkty z autorskich pracowni . Projektanci z całego świata wykonują projekty handmade, które służą jako wyjątkowe prezenty lub produkty codziennego użytku.

Artykuł był
dla Ciebie pomocny?