Wróć na DaWandę »

Płatność przy odbiorze

dawanda
20 September 2017
Inne

1375865669-901

Przelew bankowy, PayPal czy odbiór osobisty u Ciebie w Pracowni.. o tym już wspominaliśmy:) Jest jeszcze jedna popularna metoda płatności zazakupy, z której nasi Kupujący bardzo często korzystają – PRZESYŁKA ZA POBRANIEM. Wystarczy jedno kliknięcie i aktywujesz ją w swoim Sklepie na DaWandzie!

37209-line

Czego się dowiesz?

  • jak aktywować metodę przesyłki za pobraniem na DaWandzie
  • co płatność przy odbiorze oznacza dla klienta
  • co zyskujesz dzięki umożliwieniu takiej metody płatności

Jak zaoferować metodę płatności przy odbiorze klientom?

Wystarczy aktywować metodę płatności za pobraniem na DaWandzie jednym kliknięciem.. a potem pakować paczki i już tylko wysyłać, i wysyłać, i wysyłać, i wysyłać.. :) Spójrzmy, jak aktywować płatność przy odbiorze na DaWandzie!

Wchodzimy w Moja DaWanda >> Mój sklep i produkty >> Edytuj Sklep, zjeżdżamy do okienka z metodami płatności i zaznaczamy kwadracik przy płatności za pobraniem. I już! :)

 AKTYWUJ

To ciekawe! Według badań Gemiusa w 2014 roku w sklepach internetowych aż 21% klientów wybrało opcję płatności za pobraniem! Co to oznacza dla Ciebie? Potencjalny wzrost liczby transakcji nawet o 25%!

COD

37209-line

Co zyskujesz?

♥ dodatkową metodę płatności – im większy wybór, tym przystępniejsza oferta

♥ możliwość zapłaty w gotówce dla tych, którzy nie ufają bankowości elektronicznej lub nie posiadają kont internetowych ani kart kredytowych ;)

♥ zadowolenie klientów – w celu zapłaty nie muszą ruszać się z domu

♥ większe bezpieczeństwo transakcji online w oczach klienta, opłata dokonywana jest za namacalny produkt

♥ długoterminowe zaufanie i lojalność Kupujących!

Warto spojrzećKilka słów o autorze: DaWanda to unikalne produkty od twórców i projektantów. Szukasz produktów handmade i design, chcesz się przekonać czym jest nowoczesne rękodzieło? Na DaWandzie znajdziesz produkty z autorskich pracowni . Projektanci z całego świata wykonują projekty handmade, które służą jako wyjątkowe prezenty lub produkty codziennego użytku.

Artykuł był
dla Ciebie pomocny?