Wróć na DaWandę »

Krok 10. Dawandowe newslettery – promocja & inspiracja!

Dorka
20 September 2017
Pierwsze kroki

Jeśli jesteś już zwarty i gotowy, by podbić niesamowity świat DaWandy i serca Kupujących, pozostała jeszcze jedna rzecz:) Staramy się z całych sił, by nasi Projektanci otrzymywali jak najbardziej wyczerpującą informację o tym, co się u nas dzieje, co będziemy promować w najbliższym czasie,  jakie akcje marketingowe planujemy, a także – jak zmieniamy się dla Was. Dlatego tutaj pokażemy, dlaczego warto subskrybować nasze newslettery:)

Czego się dowiesz?

  • jak wygląda newsletter dla Kupujących – użytkowników DaWandy
  • czym jest newsletter dla Sprzedawców
  • gdzie się na nie zapisać

Newsletter dla Kupujących

Trzy razy w tygodniu staramy się informować, co na DaWandzie piszczy:) Penetrujemy niestrudzenie wszystkie zakamarki, by wybrać produkty i sklepy wyjątkowe, tworzone z pasją, niekiedy nowości, niekiedy bestsellery, niekiedy prezenty, produkty oryginalne i z pomysłem, a także produkty w promocji. Chcemy, by nasze selekcje nie tylko przypadały do gustu klientom, ale również, by były inspiracją dla Was.

Newsletter dla Sprzedawców

Co jakiś czas (średnio raz na tydzień) przygotowujemy też specjalny newsletter dla naszych Projektantów. Po co? Żeby zdradzić Wam, jakie trendy pojawią się na DaWandzie w newsletterach, na stronie głównej, na FB, na Pintereście, jakie akcje promocyjne krajowe i międzynarodowe szykujemy, jakie zmiany na portalu wprowadzamy, odpowiadamy też na najczęściej zadawane pytania, wyjaśniamy wątpliwości..

Newsletter dla Sprzedawców to najskuteczniejsza forma naszej komunikacji z Wami:)

Jak się zapisać?

Nic prostszego! Wchodzimy w menu Moja DaWanda >> Mój profil >> Ustawienia Newslettera i zaznaczamy wszystkie opcje. Możemy też wybrać opcję otrzymywania Ulubionych produktów na maila – z dowolną częstotliwością:)

Zerknij na wycinki z naszych Newsletterów


Dla Użytkowników

Newsletter dla Sprzedawców


Co zyskujesz?

  • Widzisz najnowsze trendy na naszym Portalu!
  • W łatwy sposób podpatrujesz konkurencję ;)
  • Podpatrujesz, co podpromujemy w najbliższym czasie na DaWandzie!
  • Pierwszy dowiadujesz się o wszelkich technicznych zmianach i ulepszeniach na DaWandzie :)
  • Otrzymujesz wskazówki, jak jeszcze lepiej przygotować się do sprzedaży internetowej!


Dorka

Kilka słów o autorze: W DaWandzie zajmuję się z reguły odpowiadaniem na wszystkie możliwe pytania dotyczące sprzedaży online (i nie tylko!), dzieleniem się trikami i wskazówkami, jak ogarnąć niesamowity wszechświat e-commerce'u, a w międzyczasie zerkam delikatnie na zagraniczne rynki. Pojawiam się często na spotkaniach w ramach cyklu "DaWanda po godzinach" - zapraszam!

Artykuł był
dla Ciebie pomocny?