Wróć na DaWandę »

“Jesteśmy w showroomie mojej mamy”

dawanda
20 September 2017
Inne

Końcówka maja co roku kojarzy się między innymi z Dniem Matki – świętem kobiet, które wzięły na siebie ogromną odpowiedzialność wychowywania małych istot i do tego czerpią z tego niemałą przyjemność! Tony radości, uśmiechów, wspólnych chwil, śmiesznych sytuacji i niezapomnianych wspomnień towarzyszą także DaWandowym Projektantkom – Mamom.

Dlatego postanowiliśmy zamienić kilka słów z ich potomkami i podpytać, jak mamy sobie radzą i jak łączą pasję tworzenia z wychowywaniem tych małych (albo i większych) pociech.

Projekt Matka Polka Kreatorka powraca, wszystkie szczegóły i materiały opublikujemy w okolicach 26 maja, a już teraz na naszym profilu na FB zobaczycie zwiastun filmiku, który stworzyliśmy na podstawie wizyt u czterech niesamowitych Projektantek i rozmów z nimi oraz ich dziećmi.

Dziękujemy za rozmowy:

KOI CosmeticsKasia Miciak DesignKID IDENTITYThat Way

Kasia Miciak Design dla DaWanda PolskaThat Way dla DaWanda Polska

KOI Cosmetics dla DaWanda PolskaKID IDENTITY dla DaWanda Polska

Ciągle tworzymy nowe treści, jeżeli masz ochotę podzielić się z nami tym, jak tworzysz swoje produkty, możesz to zrobić do 25 maja. Szczegóły, jak to zrobić, znajdziesz tutaj »Kilka słów o autorze: DaWanda to unikalne produkty od twórców i projektantów. Szukasz produktów handmade i design, chcesz się przekonać czym jest nowoczesne rękodzieło? Na DaWandzie znajdziesz produkty z autorskich pracowni . Projektanci z całego świata wykonują projekty handmade, które służą jako wyjątkowe prezenty lub produkty codziennego użytku.

Artykuł był
dla Ciebie pomocny?