Wróć na DaWandę »

Forum DaWandy 2.0

dawanda
20 September 2017
Inne

W ostatnim czasie zadbaliśmy o lekkie odświeżenie naszego dawandowego Forum – miejsca, gdzie zarówno Sprzedający, jak i klienci mogą swobodnie wymieniać się doświadczeniami, pomysłami, wyjaśniać wątpliwości i zgłaszać nam różne problemy, które od czasu do czasu – jak wszędzie – pojawiają się także na naszej platformie.

Zachęcamy do aktywnego korzystania i śledzenia różnych wątków, oczywiście z poszanowaniem reguł obowiązujących na Forum DaWandy. Jednocześnie przestrzegamy przed ujawnianiem danych prywatnych, wrażliwych lub poufnych – w przypadkach dotyczących konkretnych zamówień, faktur, danych w butiku prosimy o kontakt bezpośredni z naszym Działem Obsługi Klienta mailowo na pomoc@dawanda.pl lub telefonicznie pod numerem +48 22 160 53 92 od poniedziałku do piątku w godzinach 10-17.

Zapewniamy, że skrupulatnie śledzimy wszystkie wątki i staramy się wyjaśniać wszelkie kwestie – zarówno na Forum, jak i kontaktując się z Wami indywidualnie w celu uzyskania większej ilości niezbędnych informacji i odpowiedniego zgłębienia każdego problemu. Jesteśmy wdzięczni za wszelkie sygnały z Waszej strony. Poniżej znajdziecie kilka szczegółów dotyczących funkcjonowania Forum DaWandy :)

Wątki

♥ Wiadomości DaWandy – tutaj prosimy o zamieszczanie komentarzy, informacji, niejasności związanych z naszymi komunikatami, czy to na Portalu Sprzedawcy, czy w naszych cotygodniowych newsletterach.

♥ Ups, coś poszło nie tak? – zdarzają się sytuacje, że jakieś narzędzie odmawia posłuszeństwa albo nie jesteście w stanie sobie z czymś poradzić, czy też coś dziwnie wygląda i zastanawiacie się, czy działa poprawnie. Warto zwrócić nam na to uwagę tutaj. Zapoznamy się z informacją, sprawdzimy wszystko i zaradzimy.

♥ Co, jak, gdzie i dlaczego? – wszelkie pytania dotyczące działania naszych narzędzi i funkcji na DaWandzie należy umieszczać tutaj.

♥ Zakupy na DaWandzie – wątek przeznaczony na pytania, opinie i wątpliwości Kupujących.

♥ Witamy – miejsce dla nowych członków naszej dawandowej Społeczności, tutaj możecie się przywitać i przedstawić reszcie naszych Użytkowników :)

♥ Między nami Twórcami – miejsce na wymianę doświadczeń, pomysłów, dobrych praktyk i pytań dotyczących całej naszej branży handmade i design.

♥ Rady, porady, wymiana doświadczeń – wszelkie wskazówki dotyczące budowania marki, rozwoju biznesu internetowego, obsługi zamówień i przykłady ciekawych rozwiązań marketingowych będą tutaj mile widziane!

♥ Wasze selekcje produktów – dzielcie się pomysłami na selekcje tematyczne, pokazujcie pasujące produkty, inspirujcie – nas oraz innych członków Społeczności :)

Archiwum

Wszelkie już rozwiązane sprawy, wątki zdezaktualizowane i zamknięte znajdą się tutaj. Zawsze macie do nich dostęp – jeżeli posty na Forum nie są sprzeczne z zasadami na nim panującymi, nie usuwamy żadnych z nich.Kilka słów o autorze: DaWanda to unikalne produkty od twórców i projektantów. Szukasz produktów handmade i design, chcesz się przekonać czym jest nowoczesne rękodzieło? Na DaWandzie znajdziesz produkty z autorskich pracowni . Projektanci z całego świata wykonują projekty handmade, które służą jako wyjątkowe prezenty lub produkty codziennego użytku.

Artykuł był
dla Ciebie pomocny?