Wróć na DaWandę »

Ekspresowe produkty DaWandy!

dawanda
20 September 2017
Inne

wysyłka ekspresowa baner2Bardzo często szukamy prezentów dla bliskich, czy to Święta, Dzień Ojca, Przyjaciela, Kota, Ziemi itd! Jedno nie ulega wątpliwości – zawsze chcemy mieć pewność, że produkt, który wybieramy i zamawiamy, dotrze na czas! A jeśli ten czas nas akurat goni?

Na DaWandzie istnieje specjalny filtr, dzięki któremu Kupujący może zobaczyć jedynie produkty, które zostaną wysłane przez Sprzedającego w ciągu maksymalnie dwóch dni roboczych! W butiku takie oferty oznaczone są automatycznie specjalną „rakietą”. Szczególnie przed specjalnymi prezentowymi okazjami, jeśli istnieje taka możliwość, warto uaktywnić tę opcję!

Jak ustawić ekspresową wysyłkę?

Żeby rakieta DaWanda Express pojawiła się w sklepie, należy ustawić dwie rzeczy:

❤ czas wysyłki produktu na 1-2 dni robocze

❤ możliwość płatności za pośrednictwem Portfela DaWandy, systemu PayPal lub za pobraniem

USTAW CZAS WYSYŁKI
AKTYWUJ WIECEJ METOD PLATNOSCI
serduszko_nsl
express shipping 2

 Jak to wygląda?

Katalog produktów przefiltrowanych pod kątem ekspresowej wysyłki możesz podejrzeć tutaj. Ustaw wymagane parametry i ciesz się sprzedażą i zadowoleniem klientów z dostawy right on time (na czas)!


express shippingKilka słów o autorze: DaWanda to unikalne produkty od twórców i projektantów. Szukasz produktów handmade i design, chcesz się przekonać czym jest nowoczesne rękodzieło? Na DaWandzie znajdziesz produkty z autorskich pracowni . Projektanci z całego świata wykonują projekty handmade, które służą jako wyjątkowe prezenty lub produkty codziennego użytku.

Artykuł był
dla Ciebie pomocny?